Yotta 40

Yotta 40

PRINTER ÖZELLİKLERİ :

Pozlama Teknolojisi : RGB Lazer ( Solid Lazer)
Baskı Malzemeleri : RA4 uyumlu kağıtlar
Çözünürlük : 300 ppi
Doğrusal Yazma Hızı : Dakikada 60,96 cm ; Dakikada 87,6 cm (HS)
Baskı Kapasitesi : Saatte 37 m² ; Saatte 52 m² (HS)
Kağıt Kaseti : 1
Renk : 24 bit, 32 bit gerçek renk
Kağıt Genişliği : 50,8-60,96-76,2-101,6 cm
Maksimum Kağıt Pozlama Uzunluğu : 254 cm
Minimum kesme boyutu : 30,48 cm
Çalışma Şekli : Banyo makinesine içten bağlantılıdır, gün ışında çalışır.
Kağıt İlerletme : Rulodan-kağıda tek baskı yapma ve kesme
Güç kaynağı : 180~240V; Tek Faz AC, 50~60Hz
Güç Tüketimi : 500W
Desteklediği Dosya Formatları : tiff, jpeg, ve bmp vb. genel formatlar
Veri Aktarım Modu : 1000M fast Ethernet

BANYO MAKİNESİ ÖZELLİKLERİ :
Güç kaynağı : 180~240V; 3 Faz AC, 50Hz
Güç Tüketimi : 8.5KW
Banyo Yıkama Hızı : Dakikada 71,12 cm ; Dakikada 83,82 cm (Lexta 32 HS)
Kimyasal Tank Hacimleri :CDx1 23Lt ; BFx1 23Lt; STBx3 23Lt

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

 

 

 

 

Büyük Ebat Dijital Fotoğraf Baskı Sistemi

Fotoğraf kağıdına benzersiz ve kaliteli baskılar

Kaliteli ve uzun ömürlü lazer baskısı

Online banyo makinesi ile sürekli ve hızlı iş akışı

Dijital baskı bir görüntüdeki her pikselin pozlama kontrolünü benzersiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Işığa-duyarlı fotoğraf kağıdına pozlanan görüntüler verimlilik, kalite ve maliyet açısından termal veya mürekkep püskürtmeli teknolojilere göre rakipsizdir. Lazer pozlama sistemleri LCD, CRT ve DMD gibi diğer fotoğraf teknolojileriyle karşılaştırıldığında, üstün bir çözünürlük ve renk saflığı sağlamaktadır.

Saf monokromatik Imetto lazerleri ve doğru kontrollü nokta şekli çıkışları,fotoğrafik malzemelere baskı yapmak için mükemmel görüntü kalitesi sağlar. Örneğin yeşil lazer, sadece magentayı etkiler, Lexta 30 daha ince renk saflığı, daha iyi renk doygunluğu ve daha geniş contrast düzeyleri sağlamaktadır. Bizim lazer tarama teknolojimiz tüm görüntü üzerine aynı pozlamayı sağlamak için tasarlanmıştır.

Kağıt İsrafı Yok
Patentli rulodan sayfaya pozlama sistemi ile otomatik banyo sistemi kağıt israfını ortadan kaldırırarak, üretim verimliliğini ve kar marjlarını arttırır.

Modüler Tasarım
Modüler bir sistem tasarımı olarak geliştirilmiştir, tüm önemli parçaların rutin bakımını ya da servisini yapmak çok kolaydır.

Online Banyo Sistemi
Bizim banyo makinemiz başından itibaren genel sistem içine dizayn edilmiştir, sonradan sisteme dahil edilmemiştir. Bu online banyo sistemi sayesinde basılmış işleriniz kolay ve hızlı bir şekilde teslimata hazır hale gelecektir.

Genel Renk yönetimi
Lexta 30 doğru renk reprodüksiyonu ve renk bütünlüğünü korumak için geliştirilmiş bir renk yönetim sistemine uygun şekilde üretilmiştir.

DIMA2010 Galibi
Lexta 30 "2010 DIMA Digital shoot out" ödülünü almıştır.

Uzun ömürlü Solid-state(Katı-hal) Lazer
Lexta 30 Japon üretimli DPSS(Diode Pumped Solid State) model bir lazer kullanmaktadır. Yapılan testler DPSS lazerlerin gaz lazer sistemlerinden daha uzun ömürlü olduğunu göstermiştir.

Çalışma Ortamı
Imetto, Lexta 30 u dünyada bulunan zorlu çevre koşullarında güvenli olarak çalışacak şekilde tasarlamıştır. Her birim laboratuvarlarımızda sıcaklık ve nemi simüle etmek için titizlikle test edilerek ve tozlu ortamlarda kritik parçaları zarar görmeyecek şekilde büyük bir özenle üretilmektedir.

Güç Minimizasyonu
"Stand by" anahtarı otomatik olarak devreye girer ve lazer tüketimini azaltır. Baskı yapılmadığında güç tüketimi minimum seviyeye düşer, bu da elektronik parçaların ömrünü uzatarak ortamdaki sıcaklık seviyesinin düşmesini sağlar.

Sürekli Baskı
Benzersiz patentli iki-önbellekli pozlama odası Lexta 30 un sınırsız uzunlukta baskı yapmasını sağlar. Rulodan-sayfaya tasarımı sayesinde gerekli olan boyda kesim yapmanızı sağlar. İsteğe bağlı bir x-y kesici kullanılabilir.

Can-bus Teknolojisi
Birbirlerinin yerine takılabilecek birçok ana kart vardır. Bu genel kontrol sisteminin daha düzgün çalışmasını sağlar, daha düşük bakım maliyeti vardır ve donanım sorunlarının hızlı bir şekilde tespit edilmesini sağlar.
IMETTO YOTTA 40 ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız