AnasayfaKoleksiyonAksesuarlarDizaynGaleri
 

Dizayn

Hasselblad efsaneyi yenidenyorumlama görevini Lunar'a emanet etti. (Efsanevi 500 C uzaya giden ilk kamera / 1957) Bu kamera sayesinde zamanımızın en güçlü ve simgesel fotoğrafları kaydedildi. Bugün Lunar klasik krom kaplama gövdesi; yumuşak, kıvrımlı ve köşesiz yapısı ile zamanın ötesindeki yapısını yeniden canlandırıyor. Hatta aralarında renk ayrımı bulunan kamera gövdesi, lensi ve bağımsız kontrol düğmelerini; eskitilmiş bir görünüm ile zarif bir çekiciliği sunabilmek için yeniden üretildi.
Dizayn
 
 

Ergonomi

Dikkatli ve titz mühendislik çalışmaları sonucunda benzeri görülmemiş bir kamera tasarlandı. Gövdesinin mükemmel kalibrasyonu sayesinde Lunar hem kompakt hem de DSLR lenslerde her zaman optimum dengeyi sağlayabilmektedir. Kullanıcı ve kamera arasındaki ilişki tamamen arzu edilen malzeme seçimine göre kişiselleştirilmiştir. Lunar dayanılmaz cazibesi ile, ona dokunup mükemmel kavrama sıcaklığını hisseden herkeste adeta manyetik bir etki yaratmaktadır.
Ergonomi
 
 

Materyaller

Sanatkar bir dokunuşla yetenek, sabır ve zerafet. Özenle seçilmiş deri ve ahşap, hakiki zanaat ustalarının tecrübeleriyle zamanın ötesinde bir modaya dönüşüyor. Geleneksel hüner, özel tekniklerin gelişimi ve mükemmellik iksiri; bunların hepsi olağanüstü kalite ve bütünlüğü oluşturmak adına bir araya geliyor. Çünkü hepsi ayrı ayrı bir mükemmelliğe sahipler, onları ayıran tek özellik üzerlerinde emeği olan ustaların hünerleri..
Materyaller